PA4300.222NLT
5S-PA4300.222NLT
PA4300.222NLT
FIXED IND 2.2UH 2.3A 24.7 MOHM
Product Description
Series:PA4300
Function:Wirewound
Type:Ferrite
Inductance:2.2|ìH
Tolerance:?à30%
DC Resistance (DCR):2.3A
Q @ Freq:-
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:24.7 mOhm Max
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.240"" L x 0.240"" W (6.10mm x 6.10mm)","0.118"" (3.00mm)"