PA4300.124NLT
5S-PA4300.124NLT
PA4300.124NLT
FIXED IND 120UH 390MA 676 MOHM
Product Description
Series:PA4300
Function:Wirewound
Type:Ferrite
Inductance:120|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):390mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:676 mOhm Max
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,1kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.240"" L x 0.240"" W (6.10mm x 6.10mm)","0.118"" (3.00mm)"