PA4300.122NLT
5S-PA4300.122NLT
PA4300.122NLT
FIXED IND 1.2UH 3A 19.2 OHM SMD
Product Description
Series:PA4300
Function:Wirewound
Type:Ferrite
Inductance:1.2|ìH
Tolerance:?à30%
DC Resistance (DCR):3A
Q @ Freq:-
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:19.2 Ohm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:-
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.240"" L x 0.240"" W (6.10mm x 6.10mm)","0.118"" (3.00mm)"