PA3784.121HLT
5S-PA3784.121HLT
PA3784.121HLT
FIXED IND 120NH 84A 0.18 MOHM
Product Description
Series:PA3784.XXXHL
Function:Wirewound
Type:-
Inductance:120nH
Tolerance:?à10%
DC Resistance (DCR):84A
Q @ Freq:94A
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:0.18 mOhm
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 130??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.394"" L x 0.315"" W (10.00mm x 8.00mm)","0.315"" (8.00mm)"