PA3779.351HLT
5S-PA3779.351HLT
PA3779.351HLT
FIXED IND 350NH 25A 0.29 MOHM
Product Description
Series:PA3779.XXXHL
Function:Wirewound
Type:-
Inductance:350nH
Tolerance:?à15%
DC Resistance (DCR):25A
Q @ Freq:29A
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:0.29 mOhm
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 130??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.449"" L x 0.276"" W (11.40mm x 7.00mm)","0.315"" (8.00mm)"