PA3779.141HLT
5S-PA3779.141HLT
PA3779.141HLT
FIXED IND 140NH 56A 0.29 MOHM
Product Description
Series:PA3779.XXXHL
Function:Wirewound
Type:-
Inductance:140nH
Tolerance:?à15%
DC Resistance (DCR):56A
Q @ Freq:86A
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:0.29 mOhm
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:-
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 130??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.449"" L x 0.276"" W (11.40mm x 7.00mm)","0.315"" (8.00mm)"