PA2982.151HLT
5S-PA2982.151HLT
PA2982.151HLT
FIXED IND 150NH 50A 0.35 MOHM
Type:-
Inductance:150nH
Tolerance:?à10%
DC Resistance (DCR):50A
Q @ Freq:64A
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:0.35 mOhm
Size / Dimension:-
Other:-,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.433"" L x 0.315"" W (11.00mm x 8.00mm)","0.201"" (5.10mm)"