PA2982.101HLT
5S-PA2982.101HLT
PA2982.101HLT
FIXED IND 100NH 62A 0.35 MOHM
Type:-
Inductance:100nH
Tolerance:?à10%
DC Resistance (DCR):62A
Q @ Freq:93A
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:0.35 mOhm
Size / Dimension:-
Other:-,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.433"" L x 0.315"" W (11.00mm x 8.00mm)","0.201"" (5.10mm)"