PA2891.321HLT
5S-PA2891.321HLT
PA2891.321HLT
FIXED IND 320NH 72A 0.22 MOHM
Product Description
Series:PA2893.XXXHL
Function:-
Type:-
Inductance:320nH
Tolerance:?à10%
DC Resistance (DCR):72A
Q @ Freq:56A
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:0.22 mOhm
Size / Dimension:-
Other:-,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.539"" L x 0.510"" W (13.70mm x 12.95mm)",-