Fixed InductorsPulse Electronics Corporation PA2607.301NLT
PA2607.301NLT
5S-PA2607.301NLT
PA2607.301NLT
FIXED IND 300NH 27A 0.29 MOHM
| Type: | - |
| Inductance: | 300nH |
| Tolerance: | ?à15% |
| DC Resistance (DCR): | 27A |
| Q @ Freq: | 32A |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 0.29 mOhm |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 130??C,-,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.406"" L x 0.301"" W (10.31mm x 7.65mm)","0.287"" (7.30mm)" |