PA2607.271NLT
5S-PA2607.271NLT
PA2607.271NLT
FIXED IND 270NH 31A 0.29 MOHM
Product Description
Series:PA2607NL
Function:-
Type:-
Inductance:270nH
Tolerance:?à15%
DC Resistance (DCR):31A
Q @ Freq:37A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:0.29 mOhm
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 130??C,-,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.406"" L x 0.301"" W (10.31mm x 7.65mm)","0.287"" (7.30mm)"