PA2607.231AHL
5S-PA2607.231AHL
PA2607.231AHL
FIXED IND 230NH 41A 0.29 MOHM
Product Description
Series:PA2607NL
Function:-
Type:-
Inductance:230nH
Tolerance:?à15%
DC Resistance (DCR):41A
Q @ Freq:37A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:0.29 mOhm
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 130??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.406"" L x 0.301"" W (10.31mm x 7.65mm)","0.287"" (7.30mm)"