PA2202.181NLT
5S-PA2202.181NLT
PA2202.181NLT
FIXED IND 180NH 36A 0.48 MOHM
Product Description
Series:PA2202.XXXNL
Function:-
Type:-
Inductance:180nH
Tolerance:?à15%
DC Resistance (DCR):36A
Q @ Freq:64A
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:0.48 mOhm
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:-
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 130??C,-,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.476"" L x 0.393"" W (12.10mm x 10.00mm)","0.236"" (6.00mm)"