PA2083.700NLT
5S-PA2083.700NLT
PA2083.700NLT
FIXED IND 70NH 27A 0.6 MOHM SMD
Product Description
Series:PA2083NL
Function:-
Type:-
Inductance:70nH
Tolerance:?à10%
DC Resistance (DCR):27A
Q @ Freq:93A
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:0.6 mOhm
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 130??C,-,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.299"" L x 0.291"" W (7.60mm x 7.40mm)","0.276"" (7.00mm)"