Fixed InductorsPulse Electronics Corporation PA1513.211NLT
PA1513.211NLT
5S-PA1513.211NLT
PA1513.211NLT
FIXED IND 210NH 45A 0.53 MOHM
Product Description
| Series: | PA151XNL |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 210nH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 45A |
| Q @ Freq: | 71A |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 0.53 mOhm |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Operating Temperature: | - |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 130??C,-,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.530"" L x 0.510"" W (13.46mm x 12.95mm)","0.315"" (8.00mm)" |