PA1513.211NLT
5S-PA1513.211NLT
PA1513.211NLT
FIXED IND 210NH 45A 0.53 MOHM
Product Description
Series:PA151XNL
Function:-
Type:-
Inductance:210nH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):45A
Q @ Freq:71A
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:0.53 mOhm
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 130??C,-,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.530"" L x 0.510"" W (13.46mm x 12.95mm)","0.315"" (8.00mm)"