PA1494.362NLT
5S-PA1494.362NLT
PA1494.362NLT
FIXED IND 3.6UH 17A 1.8 MOHM SMD
Product Description
Series:PA1X9XNL
Function:-
Type:-
Inductance:3.6|ìH
Tolerance:?à15%
DC Resistance (DCR):17A
Q @ Freq:20A
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:1.8 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:-
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 130??C,-,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.780"" L x 0.770"" W (19.81mm x 19.56mm)","0.290"" (7.37mm)"