PA1393.152NLT
5S-PA1393.152NLT
PA1393.152NLT
FIXED IND 1.5UH 36A 1.43 MOHM
Product Description
Series:PA1X9XNL
Function:-
Type:-
Inductance:1.5|ìH
Tolerance:?à15%
DC Resistance (DCR):36A
Q @ Freq:43A
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:1.43 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:-
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 130??C,-,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.780"" L x 0.770"" W (19.81mm x 19.56mm)","0.290"" (7.37mm)"