PA1212.700NLT
5S-PA1212.700NLT
PA1212.700NLT
FIXED IND 72NH 31A 0.46 MOHM SMD
Product Description
Series:PA121XNL
Function:-
Type:-
Inductance:72nH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):31A
Q @ Freq:58A
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:0.46 mOhm
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 130??C,-,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.276"" L x 0.276"" W (7.00mm x 7.00mm)","0.195"" (4.96mm)"