PA1211.850NLT
5S-PA1211.850NLT
PA1211.850NLT
FIXED IND 85NH 31A 0.55 MOHM SMD
Product Description
Series:PA121XNL
Function:-
Type:-
Inductance:85nH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):31A
Q @ Freq:70A
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:0.55 mOhm
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:-
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 130??C,-,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.400"" L x 0.276"" W (10.20mm x 7.00mm)","0.195"" (4.96mm)"