PA0515.471NLT
5S-PA0515.471NLT
PA0515.471NLT
FIXED IND 470NH 23A 0.63 MOHM
Product Description
Series:PA051XNL
Function:-
Type:-
Inductance:470nH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):23A
Q @ Freq:30A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:0.63 mOhm
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 130??C,-,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.440"" L x 0.440"" W (11.18mm x 11.18mm)","0.354"" (9.00mm)"