PA0513.261NLT
5S-PA0513.261NLT
PA0513.261NLT
FIXED IND 260NH 45A 0.32 MOHM
Product Description
Series:PA051XNL
Function:-
Type:-
Inductance:260nH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):45A
Q @ Freq:60A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:0.32 mOhm
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 130??C,-,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.530"" L x 0.510"" W (13.46mm x 12.95mm)","0.315"" (8.00mm)"