Fixed InductorsPulse Electronics Corporation PA0511.221NLT
PA0511.221NLT
5S-PA0511.221NLT
PA0511.221NLT
FIXED IND 220NH 25A 0.39 MOHM
Product Description
| Series: | PA051XNL |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 220nH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 25A |
| Q @ Freq: | 33A |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 0.39 mOhm |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Operating Temperature: | - |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 130??C,-,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.400"" L x 0.276"" W (10.20mm x 7.00mm)","0.195"" (4.96mm)" |