P3519R-681K
5S-P3519R-681K
P3519R-681K
FIXED IND 680NH 3.31A 27 MOHM
| Type: | Ferrite |
| Inductance: | 680nH |
| Tolerance: | ?à10% |
| DC Resistance (DCR): | 3.31A |
| Q @ Freq: | 5.24A |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 27 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -55??C ~ 130??C,10kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.358"" L x 0.190"" W (9.09mm x 4.83mm)","0.185"" (4.70mm)" |