P3519R-561K
5S-P3519R-561K
P3519R-561K
FIXED IND 560NH 3.47A 24 MOHM
| Type: | Ferrite |
| Inductance: | 560nH |
| Tolerance: | ?à10% |
| DC Resistance (DCR): | 3.47A |
| Q @ Freq: | 5.77A |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 24 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -55??C ~ 130??C,10kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.358"" L x 0.190"" W (9.09mm x 4.83mm)","0.185"" (4.70mm)" |