P3519R-224J
5S-P3519R-224J
P3519R-224J
FIXED IND 220UH 244MA 4.94 OHM
| Type: | Ferrite |
| Inductance: | 220|ìH |
| Tolerance: | ?à5% |
| DC Resistance (DCR): | 244mA |
| Q @ Freq: | 290mA |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 4.94 Ohm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -55??C ~ 130??C,10kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.358"" L x 0.190"" W (9.09mm x 4.83mm)","0.185"" (4.70mm)" |