P3519R-152J
5S-P3519R-152J
P3519R-152J
FIXED IND 1.5UH 2.71A 40 MOHM
Product Description
| Series: | P3519R |
| Function: | Wirewound |
| Type: | Ferrite |
| Inductance: | 1.5|ìH |
| Tolerance: | ?à5% |
| DC Resistance (DCR): | 2.71A |
| Q @ Freq: | 3.53A |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 40 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -55??C ~ 130??C,10kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.358"" L x 0.190"" W (9.09mm x 4.83mm)","0.185"" (4.70mm)" |