P3519R-104J
5S-P3519R-104J
P3519R-104J
FIXED IND 100UH 369MA 2.16 OHM
Product Description
| Series: | P3519R |
| Function: | Wirewound |
| Type: | Ferrite |
| Inductance: | 100|ìH |
| Tolerance: | ?à5% |
| DC Resistance (DCR): | 369mA |
| Q @ Freq: | 430mA |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 2.16 Ohm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -55??C ~ 130??C,10kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.358"" L x 0.190"" W (9.09mm x 4.83mm)","0.185"" (4.70mm)" |