P3519R-101K
5S-P3519R-101K
P3519R-101K
FIXED IND 100NH 5.3A 10 MOHM SMD
Product Description
| Series: | P3519R |
| Function: | Wirewound |
| Type: | Ferrite |
| Inductance: | 100nH |
| Tolerance: | ?à10% |
| DC Resistance (DCR): | 5.3A |
| Q @ Freq: | 13.6A |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 10 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -55??C ~ 130??C,10kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.358"" L x 0.190"" W (9.09mm x 4.83mm)","0.185"" (4.70mm)" |