P3519-331K
5S-P3519-331K
P3519-331K
HIGH CURRENT POWER INDUCTORS
Product Description
| Series: | P3519 |
| Function: | - |
| Type: | Ferrite |
| Inductance: | 330nH |
| Tolerance: | ?à10% |
| DC Resistance (DCR): | 3.97A |
| Q @ Freq: | 7.52A |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 20 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -55??C ~ 130??C,10kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.358"" L x 0.190"" W (9.09mm x 4.83mm)","0.185"" (4.70mm)" |