P1812R-683J
5S-P1812R-683J
P1812R-683J
FIXED IND 68UH 220MA 3.408 OHM
| Type: | Ferrite |
| Inductance: | 68|ìH |
| Tolerance: | ?à5% |
| DC Resistance (DCR): | 220mA |
| Q @ Freq: | 297mA |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 3.408 Ohm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -55??C ~ 125??C,1kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.190"" L x 0.134"" W (4.83mm x 3.40mm)","0.134"" (3.40mm)" |