P1812R-473J
5S-P1812R-473J
P1812R-473J
FIXED IND 47UH 260MA 2.064 OHM
| Type: | Ferrite |
| Inductance: | 47|ìH |
| Tolerance: | ?à5% |
| DC Resistance (DCR): | 260mA |
| Q @ Freq: | 366mA |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 2.064 Ohm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -55??C ~ 125??C,1kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.190"" L x 0.134"" W (4.83mm x 3.40mm)","0.134"" (3.40mm)" |