P1812R-152J
5S-P1812R-152J
P1812R-152J
FIXED IND 1.5UH 950MA 222 MOHM
Product Description
| Series: | P1812R |
| Function: | - |
| Type: | Ferrite |
| Inductance: | 1.5|ìH |
| Tolerance: | ?à5% |
| DC Resistance (DCR): | 950mA |
| Q @ Freq: | 1.98A |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 222 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -55??C ~ 125??C,1kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.190"" L x 0.134"" W (4.83mm x 3.40mm)","0.134"" (3.40mm)" |