P1812-122J
5S-P1812-122J
P1812-122J
FIXED IND 1.2UH 1A 199 MOHM SMD
Product Description
| Series: | P1812 |
| Function: | - |
| Type: | Ferrite |
| Inductance: | 1.2|ìH |
| Tolerance: | ?à5% |
| DC Resistance (DCR): | 1A |
| Q @ Freq: | 2.158A |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 199 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -55??C ~ 125??C,1kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.190"" L x 0.134"" W (4.83mm x 3.40mm)","0.134"" (3.40mm)" |