P1812-103J
5S-P1812-103J
P1812-103J
FIXED IND 10UH 550MA 608 MOHM
Product Description
| Series: | P1812 |
| Function: | - |
| Type: | Ferrite |
| Inductance: | 10|ìH |
| Tolerance: | ?à5% |
| DC Resistance (DCR): | 550mA |
| Q @ Freq: | 772mA |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 608 mOhm Max |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Operating Temperature: | - |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -55??C ~ 125??C,1kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.190"" L x 0.134"" W (4.83mm x 3.40mm)","0.134"" (3.40mm)" |