P1330R-273K
5S-P1330R-273K
P1330R-273K
FIXED IND 27UH 657MA 425 MOHM
| Type: | Ferrite |
| Inductance: | 27|ìH |
| Tolerance: | ?à10% |
| DC Resistance (DCR): | 657mA |
| Q @ Freq: | 324mA |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 425 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -55??C ~ 125??C,1kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.312"" L x 0.115"" W (7.94mm x 2.92mm)","0.145"" (3.68mm)" |