P1330R-105K
5S-P1330R-105K
P1330R-105K
FIXED IND 1MH 105MA 11.16 OHM
Product Description
| Series: | P1330R |
| Function: | - |
| Type: | Ferrite |
| Inductance: | 1mH |
| Tolerance: | ?à10% |
| DC Resistance (DCR): | 105mA |
| Q @ Freq: | 22mA |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 11.16 Ohm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -55??C ~ 125??C,1kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.312"" L x 0.115"" W (7.94mm x 2.92mm)","0.145"" (3.68mm)" |