P1330-683J
5S-P1330-683J
P1330-683J
FIXED IND 68UH 384MA 1.02 OHM
Product Description
| Series: | P1330 |
| Function: | - |
| Type: | Ferrite |
| Inductance: | 68|ìH |
| Tolerance: | ?à5% |
| DC Resistance (DCR): | 384mA |
| Q @ Freq: | 174mA |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 1.02 Ohm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -55??C ~ 125??C,1kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.325"" L x 0.125"" W (8.26mm x 3.18mm)","0.145"" (3.68mm)" |