P1330-152K
5S-P1330-152K
P1330-152K
FIXED IND 1.5UH 2.03A 43 MOHM
Product Description
| Series: | P1330 |
| Function: | - |
| Type: | Ferrite |
| Inductance: | 1.5|ìH |
| Tolerance: | ?à10% |
| DC Resistance (DCR): | 2.03A |
| Q @ Freq: | 1.291A |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 43 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -55??C ~ 125??C,1kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.312"" L x 0.115"" W (7.94mm x 2.92mm)","0.145"" (3.68mm)" |