Home All Products Inductors, Coils, Chokes Fixed InductorsPulse Electronics Corporation P1252.392NLT
P1252.392NLT
5S-P1252.392NLT
P1252.392NLT
FIXED IND 3.9UH 9A 10 MOHM SMD
Type:-
Inductance:3.9|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):9A
Q @ Freq:15A
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:10 mOhm Max
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 130??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.879"" L x 0.596"" W (22.33mm x 15.14mm)","0.295"" (7.49mm)"