Home All Products Inductors, Coils, Chokes Fixed InductorsPulse Electronics Corporation P0762.223NLT
P0762.223NLT
5S-P0762.223NLT
P0762.223NLT
FIXED IND 22UH 1.3A 230 MOHM SMD
Type:-
Inductance:22|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):1.3A
Q @ Freq:1.6A
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:230 mOhm Max
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 130??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.510"" L x 0.370"" W (12.95mm x 9.40mm)","0.118"" (3.00mm)"