NRS8030T150MJGJ
5S-NRS8030T150MJGJ
NRS8030T150MJGJ
FIXED IND 15UH 2.2A 78 MOHM SMD
Type:Ferrite
Inductance:15|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):2.2A
Q @ Freq:2A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:78 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:20MHz
Size / Dimension:-
Other:-25??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,8080,"0.315"" L x 0.315"" W (8.00mm x 8.00mm)","0.118"" (3.00mm)"