NRS6028T470MMGJ
5S-NRS6028T470MMGJ
NRS6028T470MMGJ
FIXED IND 47UH 920MA 390 MOHM
Type:Ferrite
Inductance:47|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):920mA
Q @ Freq:1A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:390 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:8MHz
Size / Dimension:-
Other:-25??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.236"" L x 0.236"" W (6.00mm x 6.00mm)","0.110"" (2.80mm)"