NRS4018T2R2MDGJ
5S-NRS4018T2R2MDGJ
NRS4018T2R2MDGJ
FIXED IND 2.2UH 2.2A 50.4 MOHM
Product Description
Series:NRS
Function:Wirewound
Type:Ferrite
Inductance:2.2|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):2.2A
Q @ Freq:3A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:50.4 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:60MHz
Size / Dimension:-
Other:-25??C ~ 120??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,4040,"0.157"" L x 0.157"" W (4.00mm x 4.00mm)","0.071"" (1.80mm)"