NR8040T6R8N
5S-NR8040T6R8N
NR8040T6R8N
FIXED IND 6.8UH 3.7A 32.5 MOHM
Type:Ferrite
Inductance:6.8|ìH
Tolerance:?à30%
DC Resistance (DCR):3.7A
Q @ Freq:4A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:32.5 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:24MHz
Size / Dimension:-
Other:-25??C ~ 120??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.315"" L x 0.315"" W (8.00mm x 8.00mm)","0.157"" (4.00mm)"