NR8040T470M
5S-NR8040T470M
NR8040T470M
FIXED IND 47UH 1.4A 195 MOHM SMD
Type:Ferrite
Inductance:47|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):1.4A
Q @ Freq:1.5A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:195 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:8MHz
Size / Dimension:-
Other:-25??C ~ 120??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.315"" L x 0.315"" W (8.00mm x 8.00mm)","0.157"" (4.00mm)"