NR8040T330M
5S-NR8040T330M
NR8040T330M
FIXED IND 33UH 1.7A 100 MOHM SMD
Type:Ferrite
Inductance:33|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):1.7A
Q @ Freq:1.9A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:130 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:12MHz
Size / Dimension:-
Other:-25??C ~ 120??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.315"" L x 0.315"" W (8.00mm x 8.00mm)","0.157"" (4.00mm)"