NR6045T220M
5S-NR6045T220M
NR6045T220M
FIXED IND 22UH 1.5A 149.5 MOHM
Product Description
Series:NR
Function:Wirewound
Type:Ferrite
Inductance:22|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):1.5A
Q @ Freq:1.9A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:149.5 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:7MHz
Size / Dimension:-
Other:-25??C ~ 120??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.236"" L x 0.236"" W (6.00mm x 6.00mm)","0.177"" (4.50mm)"