NR6028T2R2N
5S-NR6028T2R2N
NR6028T2R2N
FIXED IND 2.2UH 3.7A 26 MOHM SMD
Type:Ferrite
Inductance:2.2|ìH
Tolerance:?à30%
DC Resistance (DCR):3.7A
Q @ Freq:4.2A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:26 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:68MHz
Size / Dimension:-
Other:-25??C ~ 120??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.236"" L x 0.236"" W (6.00mm x 6.00mm)","0.110"" (2.80mm)"