NR4018T4R7M
5S-NR4018T4R7M
NR4018T4R7M
FIXED IND 4.7UH 1.2A 108 MOHM
| Type: | Ferrite |
| Inductance: | 4.7|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 1.2A |
| Q @ Freq: | 1.7A |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 108 mOhm Max |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Operating Temperature: | 34MHz |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -25??C ~ 120??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.157"" L x 0.157"" W (4.00mm x 4.00mm)","0.071"" (1.80mm)" |